PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399280}
5,8 1 116
ocen
5,8 10 1 1116
Burza z krańców ziemi
powrót do forum filmu Burza z krańców ziemi

Polecam

ocenił(a) film na 9

Film dla tych co mają dość amerykańskich strzelanek. Tutaj nie ma ich i dobrze. Dobra gra Izy Scorupko i znanego z serialu Wallander Kristera Henrikssona. Film wciąga i daje zaskakujące zakończenie. W filmie tak jak i u Nas dla kleru liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Do tego jak wszędzie pedofilia. Polecam 9/10.

ocenił(a) film na 3
kubus_19

A ja tego filmu nie polecam! Słabizna opór , nijak zbudowane napięcie , historyjka żadna specjalna, gra aktorów jakaś nijaka. Miniserial Milenium to jest kozak skandynawski kryminał.

ocenił(a) film na 2
twim

też nie polecam bardzo słaby daje 2 /10

ocenił(a) film na 7
fuxior11

Krótko o filmie: Zagadka morderstwa w charyzmatycznym Kościele (sekcie) na dalekiej północy Skandynawii + Iza Scorupco w roli głównej. Jak akurat bym polecił ;-), podobało mi się .... chociaż ciężej stwierdzić dlaczego ? Może przez klimat miejsca. Dla mnie ten thriller był ożywczy jak powiew mroźnego powietrza. Film - przykład : jak dzięki plenerom w sumie zwykły film (z tym się mogę zgodzić) może jednak mieć w sobie to coś.

ocenił(a) film na 7
irek_bielicki

Zgadzam się. Podobał mi się, choć do końca nie jestem w stanie wytłumaczyć dlaczego. Na początku wkurzył mnie tymi religijnymi przyśpiewkami ( nie mam nic do katolików itp., ale fanatyków zawsze uważałam za dość niebezpiecznych ludzi). Potem jest już tylko lepiej. Piękne krajobrazy, mroźna zima i nasza Iza :) Jeśli oczekujecie od tego filmu strumieni krwi i przemocy to proponuję obejrzeć coś innego. Jak dla mnie film przedstawił bardzo poważny problem, z którym przyszło się zmierzyć najbliższym, a zarazem postawił bohaterów ( w zasadzie siostrę) w sytuacji bez wyjścia. Stawia widzowi ważne pytanie: Co Ty byś zrobił/a gdybyś się dowiedział/a?

kubus_19

Zgadzam sie z przedmowcami. Poza tym zastanawialem sie kim jest ta ladna kobieta w glownej roli. Uroda roznila sie od skandynawek. Mysle sobie Polka? A tu okazuje sie ze to Izabela Scorupko :)

ocenił(a) film na 8
kubus_19

Tak samo pomyślałam co Ty po oglądnięciu tego filmu....
W sumie mogłabym napisać wszystko co TY....
Mnie się też podobał....i mogę go polecić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones