PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1437}

Granice wytrzymałości

Vertical Limit
6,3 16 694
oceny
6,3 10 1 16694
5,7 3
oceny krytyków
Granice wytrzymałości
powrót do forum filmu Granice wytrzymałości

Komedia

ocenił(a) film na 4

Moim zdaniem ten film powinien być zdefiniowany jako komedia. Fatala gra aktorska, której pionierem jest Chris O'Donnell. Scena, w której musi podjąć decyzję czy odciąć ojca czy nie jest moją ulubioną. Popisał się tam niesamowitą grą. Ból, zakłopotanie i niezdecydowanie wyraźnił poprzez najlepsze w Hollywood sapanie.
Dużo efektów specjalnych, z których połowa mogłaby być wycięta, ponieważ zupełnie nie była potrzebna.
Najgorszą rzeczą w tym filmie był jednak brak logiki: wojsko, któremu wycieka nitrogliceryna nie mają o niej pojęcia i trzymają ją w nieodpowiednich pojemnikach. Koleś z nitrogliceryną na bucie nie może się ruszyć bo wypuchnie, ale w górach już mogą się z nią przewracać.
Śmierć poszczególnych ludzi była tak głupia i nieprawdopodbna, że można zalewać się łzami

ocenił(a) film na 4
skagatka

Przepraszam za literówki:)

ocenił(a) film na 8
skagatka

W sumie racja. Film na początku powodował u mnie chęć śmiania się, gra aktorska była jakby na siłę. Sam upadek nawet wyglądał śmiesznie - nie wiem czy to wina ujęć kamery czy czegoś innego. Poza tym chyba założenie scenariusza było takie, żeby parę razy rozśmieszyć, np. poprzez niektóre dialogi: "Uśmiechnij się. Chyba że twoje usta służą do czegoś innego". Albo rozmowa uczestnika wyprawy z muzułmaninem klęczącym na dywaniku modlitewnym: "Wszyscy jesteście tacy sami: niewierzący w Jezusa idą do piekła. Żydzi idą tam, gdy w Niego wierzą. Katolicy - gdy nie wierzą w papieża. A więc tkwię w gównie".

użytkownik usunięty
underground73

Dokładnie, akurat ten film oglądałem z około 50 osobami w internacie i ten upadek z początku wywołał niekontrolowaną salwę śmiechu, że w ogóle nie udzielił nam się klimat żałoby.

ocenił(a) film na 8
skagatka

Idąc tym tokiem myślenia można by 98% dobrych filmów w swoich gatunkach zdyskredytować. Jak dla mnie to dobry film rozrywkowy, oceniam na 7 (+ 1 za pewien sentyment).

ocenił(a) film na 6
skagatka

"Fatala gra aktorska, której pionierem"... Pionierem? Jak już krytykujesz kogoś, to sam staraj się być jako tako elokwentny i nie układaj takich zdań.

Sony_West

:-D dobre!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones