PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111}

Maska Zorro

The Mask of Zorro
6,9 79 032
oceny
6,9 10 1 79032
5,9 12
ocen krytyków
Maska Zorro
powrót do forum filmu Maska Zorro

gdy byłam dziecięciem. Teraz już nie budzi, ale podziwiam dopieszczoną w każdym szczególe realizację filmu i idealnie dobraną obsadę. Sentymentalizm, który zwykle mnie drażni, jest tu równoważony lekką ironią, Zeta okrasza film nieziemską urodą, a Hopkins z Banderasem świetnie rozgrywają stary jak świat motyw mistrza i ucznia. Przyjemność, ale bez egzaltacji.

killashandra

Zeta
wygląda w tym filmie tak jak nigdy. Na zdjęciach wygląda jak stara baba, w innych filmach jej nie widziałem, a tu rzeczywiście byłem pod wielkim wrażeniem, aż mi mowę odjeło.

ocenił(a) film na 8
IvanH

Nie mnie oceniać
urodę kobiecą, ale nie mogę się z Tobą zgodzić, co zdjęć Zety. W moich oczach to dojrzała piękność, której nie szkodzi nawet ciąża ('Traffic') ani kilka pociążowych dodatkowych kilogramów ('Chicago'). Jakieś kiepskie zdjęcia musiałeś oglądać.

killashandra

mi jakoś
zawsze wygląda na tych zdjęciach staro. Tak lekko ponad 40 bym jej dal, a ma chyba sporo mniej.

ocenił(a) film na 8
IvanH

Nie ma się o co
spierać. Jedenemu - przykładowo - podoba się nos Nicole Kidman, drugiemu nie. I nigdy nie dojdą do porozumienia. Piękno to rzecz absolutnie subiektywna. PS. Zeta ma 34 latka.

killashandra

no tak
ale Kidman to może sie podobac bo jest poprostu ładna. (Mi sie srednio) Ale ta Zeta to jakaś taka...kończąc watek- jest wiele ładniejszych :-D

ocenił(a) film na 9
IvanH

Teraz mozesz smialo powiedziec ze ma ponad czterdziestke ;)

ocenił(a) film na 8
Faster1611

a teraz , że to już półmetek do pięćdziesiątki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones