Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 061 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

...sztuczność, sztywność, chłód. Naprawdę ciężko coś pozytywnego pod tym względem napisać. Trudno też oprzeć się wrażeniu, że karierę zawdzięcza właśnie niezwykłej urodzie. Z resztą w prawie wszystkich filmach zagrała w roli "ozdobnika". Tak czy siak w historii kina zapisała się faktem roli "dziewczyny bonda", natomiast w polskim kinie rolą Heleny. Osobiście uważam, że "popsuła" postać Heleny swoją rolą. Trudno mi wskazać jej dobrą rolę, nie odnotowałem takowej, choć przyznam, że jej skandynawskich filmów nie oglądałem. Nie ulega jednak wątpliwości, że karierę zrobiła właśnie dzięki urodzie i szczęściu (dziewczyna bonda) i gdyby nie to, dziś pewnie ustawiała by wózki przed jednym z podsztokholmskich supermarketów.

robroy2

Zgadzam się z Tobą, robroy2, w 100%!
Dle mnie ona jest jak lalka Barbie - piękna (przynajmniej na piękną wygląda na filmach i na zdjęciach), ale to nie powód, by robić z niej siłę aktorkę :/

pececito

Wedlug mnie aktorka jest swietna, obejrzyjcie chociaz GoldenEye, tam grala naprawde OK!!

goodnick

"Wedlug mnie aktorka jest swietna, obejrzyjcie chociaz GoldenEye, tam grala naprawde OK!!"

Świetną napewno nie jest, co najwyżej dobrą. GoldenEye to, wg mnie, jeden z gorszych przykładów jej aktorstwa ^^

pececito

Ja też się zgadzam nawet w 200%, że to marniutka aktoreczka.
To, że w ogóle wypłynęła zawdzięcza chyba tylko genom - wiadomo, iż najpiękniejsze panny to mieszkanki znad Wisły ;)

robroy2

ja ją widziałam tylko w 'ogniem i mieczem' no i tam też jakoś tak sztuczno zagrała:\ pamietam scene z żebrowskim jak po

pukka

zgadzam sie ta ściera naszczęście gra w mało znanych w filmach..aha, ''pogniem i śmieciem'' nie oglądałem z wiadomych powodów, a przez całe goldeneye byłem zapatrzony w famke :P tyle

rpd0

"zgadzam sie ta ściera naszczęście gra w mało znanych w filmach..aha, ''pogniem i śmieciem'' "- po 1-wsze nie ważne czy ktos jest złym aktorem czy nie nie zasługuje a miano "ściery", radzę to przemyśleć... a co do tego że "Ogniem i mieczem" nie jest znanym filmem no cóż tego komentwac chyba nie trzeba, a poza tym troszeczkę szacunku do polskiej klasyki... Osobiście uważam że Iza jest aktorką słabą i mało przekonywujacą... W "Ogniem.." zagrała co tu ukrywac źle a w "Golden.." jeszcze gorzej...

robroy2

racja. przykład aktorki którą ratuje jedynie uroda, zresztą wystarczy spojrzec na ilosc filmów przez nią granych.ktoś fajnie napisał ładny ozdobnik.

użytkownik usunięty
robroy2

muszę się zgodzić, chyba najbardziej sztucznie zagrała we Wladcy Ognia. w tym filmie pokazała jak można z roli stworzyć sztywniaka

użytkownik usunięty

Oceniacie ja tylko na podstawie 2 filmow sprzed 10 lat.
Obejrzyjcie cos nowszego a zmienicie zdanie. W ostatnich jej szwedzkich filmach zagrala bardzo dobrze.

użytkownik usunięty

W Goldeneye nieźle grała, nie to co Denise Richards w Świat to za mało. Ach, wy narzekacze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones