Izabella Scorupco

Izabella Dorota Skorupko

7,2
5 048 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Scorupco

To, że ktoś mieszka poza Ojczyzną nie znaczy, że powinien zapomnieć o tym skąd pochodzi...

J.R. Celski - reprezentant USA w łyżwiarstwie szybkim o polskich korzeniach:

Na igrzyskach olimpijskich w Soczi reprezentuje USA, ale 23-letni łyżwiarz J.R. Celski ma także wiele wspólnego z
Polską. Jego tata ma polskie korzenie, a sam J.R. podkreśla, że nigdy nie zapomni skąd pochodzą jego przodkowie.

- To jest hołd dla moich korzeni. Moi bracia też mają taki tatuaż. To rodzaj braterstwa, chcemy pokazać, że pamiętamy
skąd pochodzimy - przyznał Celski,

http://lh3.ggpht.com/_mk42XChtvT4/S4MwQGrvPEI/AAAAAAAACs0/SVGqs-ioKOk/s1600/cels ki15.jpg

Nie ważne, że nie mieszka w Polsce. On pamięta skąd pochodzi i z dumą o tym mówi. Brawo!
Jeśli pani Scorupco faktycznie nie uczy swojego dziecka języka polskiego to niech się wstydzi.
Nie wyobrażam sobie by moje dziecko nie potrafiło mówić w języku polskim, w języku kraju, z którego pochodzi.

glov00

A co ten kraj jest wart?

waga55

true.

użytkownik usunięty
waga55

To hołd dla cywilizacji, jeżeli uważasz że kraj nic nie jest wart przeprowadź się do Tanzanii lub żyj jak Cyganie na łasce innych. Kraj jest taki w dużej mierze jacy są ludzie jeżeli mielibyśmy samych takich osobników nieodpowiedzialnych bez poczucia moralnego kręgosłupa to faktycznie byłoby marnie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ile kraj jest wart zobacz na monumenty, na historię na wydarzenia, na pamięć i poświęcenie. To że ty nie cenisz tych wartości wynika jedynie z braku świadomości.

Brakuje dziś jak lekarstwa dobrego wychowania, taktu, silnej woli i dążenia do celu każdy kto tak naprawdę najeżdża na nasz symbol idzie drogą takiego drobnego hedonisty nihilisty gdzie na niczym mu nie zależy, a jego celem jest przeżycie.

Tylko drobny szkopuł każdy kiedyś umrze więc polecam żyć każdym dniem.

Wala mnie twoje wypociny i nie ty mnie będziesz uświadamiał w kwestii mojego podejścia do kraju w którym przyszło mi funkcjonować a nie żyć godnie. Przeżyłem już poł wieku i w ciągu tego czasu dostałem mnostwo kłód pod nogi. Skończyłem kilka szkół w tym dwa fakultety i podyplomówke więc świadomośc mam wyrobiona. tylko imbecyl może komuś sugerować tego typu zarzuty. Właśnie przez takich podłych ludzi jak ty ten kraj jest nic nie wart. Wypisujesz dyrdymały o historii ale pomyślałeś że ludzie mają dość życia przeszłościa? Pompowano w nas ciaglę propagande, ciągle szprycowano drugą woją światową wciaż tvp tym żyje a ludzie potrzebują dobrobytu spokoju, porządku którego w tym kraju nie ma i nie będzie. Są tylko sami krwiopijcy dookoła i jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Polak dla polaka nagorszy skur..iel. tego mnie nauczył ten podły kraj, nie dac si e w doope kopac. Nic temu krajowi nie zawdzęczam. gdybym miałe 20 lat to moja noga by tutaj nie postała i z pewnościa bym stad uciekł. Wiele moich znajomych młodszych ludzi wyjechało i m.in do irlandii i żyja w dobrobycie i spokoju lekarz darmo leki darmo, praca z szacunkiem.

użytkownik usunięty
waga55

Mam ci podać chusteczkę? Wali mnie chore nastawienie ludzi którzy by chcieli tylko brać.
A to że nic nie dostałeś nie skomentuję ciesz się że żyjesz, masz pełno papierów ale życie nie polega na papierach ale na czynach.

Nie będę się z Tobą kłócił bo widzę masz już taką mentalność.

Nie przejmuj się,Cyganie mają inną mentalność więc ~waga55 niezbyt wie o czym mówisz :)

idź powiedz to wszystkim głosującym na POPiS

waga55

(ノ◕△◕)ノ~『・゚:*✧~*TRUE*~✧*:・゚』

waga55

No i po co były te szkoły skoro nic nie dały i wyrosłeś na typowego błazna? Pytanie retoryczne.

Dawno nie przeczytałam tak świetnego postu!

jedyne co brakuje to wycinania komuchów i ich potomków

waga55

"Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy".

glov00

http://cdn1.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/97943/Izabella_Scorupco_wpad_a_do _2_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
Izabella też ma naszego orzełka, i co? Celski sam po polsku nie mówi, więc nie rozumiem co to za przykład w ogóle. To, że mała Scorupco nie zna polskiego nie znaczy jeszcze, że nie ma pojęcia o swoich korzeniach - to po pierwsze. Po drugie - z tego co się orientuję, Izabella próbowała uczyć córkę polskiego, ale to ona nie chciała, więc po co dzieciaka zmuszać? Żeby się zniechęciła jeszcze bardziej? Będzie dorosła, to sama zdecyduje czy chce nauczyć się języka polskiego czy nie, póki co jest nastolatką, której świat pewnie ogranicza się do ciuchów, kosmetyków i chłopaków, wartości takie jak historia, język, kultura i pochodzenie docenia się dopiero jak się trochę zmądrzeje.

glov00

po latach tak sobie można pisać i robić tatuaże ale jak żydzi wyganiają z Polski Polaków to już im się inaczej wydaje.

glov00

To, że nie będzie potrafić mówić po polsku nie oznacza wcale iż zapomni skąd wywodzą się jego przodkowie. Z tym iż nie ma oczywiście żadnego obowiązku ani absolutnie nie wolno narzucać komuś propolskiej postawy.

użytkownik usunięty
glov00

Stary post, ale dodam swoje pięć groszy:
Jej dziecko - jej decyzja.

glov00

Szacunek i nie słuchaj tych lewaków, którzy psioczą na swój (?) kraj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones