PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801050}

Ukryci: Pierworodny

Hidden – Förstfödd
5,2 85
ocen
5,2 10 1 85
Ukryci: Pierworodny
powrót do forum serialu Ukryci: Pierworodny

Za jednym z portali: "Förstfödd" to historia młodego człowieka, mieszkającego i pracującego w Sztokholmie, który dowiaduje się, że jest kimś więcej niż człowiekiem. W pogoni za swoim pochodzeniem zostaje wtrącony w ukrytą, brudną walkę o władzę, która toczy się od setek lat. Seria jest oparta na dobrze przyjętej przez krytykę powieści "Förstfödd" Filipa Alexandersona, będącej połączeniem dramatu psychologicznego i sił nadprzyrodzonych.
Jednym z twórców jest Björn Paqualin ("Wallander")."

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Oglądałaś już, bo nigdzie w sieci nie mogę tego dopaść a napisy są już do wersji afg...Do 2 odc.

Ps. Znowu cię dopadłem na forum kolejnego serialu, hehe:P Nie martw się nie stalkuje Cię, tylko ja też kocham seriale:P

WujekChu1ek

Ha, ha, ha....bez obaw, jak człowiek ogląda tyle produkcji ze Skandynawii, jego wrażliwość, że tak dyplomatycznie powiem, jest schłodzona, niewstrząśnięta ;) Szukam tego też i, niestety, ni cholery, nigdzie nie ma. Ale, standardowo, nie odpuszczę ;) P.S. Powiedzieć, że ja kocham seriale to..... nic nie powiedzieć ;) Jestem po świetnym, nowym, wczoraj tak się śmiałam, że do teraz mnie trzyma. Głęboki ukłon dla twórców. Polecam: http://www.filmweb.pl/serial/A+Very+English+Scandal-2018-802433

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Hehehe
Serial oczywiście oznaczony, a co do Hidden – Förstfödd to są już napisy eng na napisy 24, więc nie wiem czemu w sieci cicho;) Hmmm może trzeba poczekać chwilkę, jak coś się ruszy to na pewno się odezwę.

WujekChu1ek

Me Too. Bez # ;)

WujekChu1ek

Znalazłam właśnie info o dacie szwedzkiej premiery: 15 grudnia 2018 roku. Może to wszystko tłumaczy ;)

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Ale to dziwnie, że już są napisy angielskie....

WujekChu1ek

To fakt: https://www.imdb.com/title/tt7689884/releaseinfo?ref_=tt_dt_dt

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

To też fakt, ale chyba mam pomysła!
http://napisy 24.pl/komentarze?napisId=109407

Może to błąd gościa od napisów? Walnął się z serialami?
http://www.filmweb.pl/serial/Hidden+Craith-2018-801725
https://www.imdb.com/title/tt7217374/

WujekChu1ek

To jest inny serial, tez na niego czekam.

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Ejjj no wiem, że to jest inny serial, chodzi mi o to, że ktoś dodał napisy do jednego a podpisał do drugiego;)

WujekChu1ek

Absolutnie się z Tobą zgadzam, Drogi Watsonie, potwierdzam tylko, ze dwa seriale maja to samo tłumaczenie i stąd pewnie pomyłka. Holmes ;)

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

http://napisy 24.pl/komentarze?napisId=109407&skipcache=rsform5b28f68452b64

Napisałem koment, jestem ciekawy co odpiszą...

WujekChu1ek

Cudnie.
Sherlock.
P.S. Daj znać.

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Spoko Watsonie XD

WujekChu1ek

7.10.2018 w Ale Kino + zapewne z polskimi napisami...

voleon

tak i co bylo w ale kino....

xxxfilmen

Hidden - Grzechy przeszłości. Masz rację i dzięki za spostrzegawczość

voleon

taaa jak to ten hidden to niedawno skonczylem ogladac z tym ze chyba zle piszesz bo to byl angielski serial,a ten zalatuje chyba skandynawia...wiec chyba zle piszesz bo 21 stycznia ma byc w ale kino..
https://www.filmweb.pl/serial/Grzechy+przesz%C5%82o%C5%9Bci-2018-801725

ocenił(a) serial na 4
xxxfilmen

Dokładnie, gadacie o 2 różnych serialach...

WujekChu1ek

ten moj hidden ogladany mozesz lyknac mega twarde ciezkie angielskie kino ale dobre

ocenił(a) serial na 4
xxxfilmen

Widziałem, dobry serial;)

ocenił(a) serial na 4
WujekChu1ek

Wystarczy czytać posty powyżej...

WujekChu1ek

ciekawe nie pisze bys obejrzał hidden grzechy przesżłosci.... to obejrz sobie bancroft haha
ba teraz uwazaj..Springloden
zaskoczony ;d

ocenił(a) serial na 4
xxxfilmen

"Wystarczy czytać posty powyżej..."

Pisałem ogólnie, nie stricte do Ciebie, bo debata jest o serialu, który serialem tym nie jest, a wszystko jest powyżej jak debatowałem z Panią Pogodno;)

"ba teraz uwazaj..Springloden
zaskoczony ;d"

Niby trochę tak, a trochę nie, mam tyle seriali oznaczonych, na dysku tonabajty, hbogo tak samo czeka, więc na razie odpuszczę, ale oznaczam(Pogodno oglądała to też muszę, żeby gorszym nie być:P), dziękuje;)

pogodno_2

To jest zupełnie inny serial. Az szkoda, bo ten który tu opisujesz wydaje się ciekawszy ;-) Ten, który leci teraz w Ale kino to zwykły i w dodatku brytyjski serial. Akcja rozgrywa sie w Walii, główną bohaterka jest pani policjant, która prowadzi śledztwo w strawie zwłok młodej dziewczyny znalezionej ze śladami przetrzymywania (i to takiego co najmniej paru miesięcznego) w jakimś ukrytym miejscu.

tootie_2

To chyba błąd portalu z powodu podobieństwa tytułów,źle podpięli link

tootie_2

Ale cytat z mojego postu dotyczy innego serialu niż ten, który leci teraz w Ale Kino. O tym tez jest dyskusja powyżej, ze są dwa seriale o tym samym tytule, dopiero podtytuł rozwiązuje zagadkę ;)

pogodno_2

Premiera 1 lutego 2019 na Viaplay i będzie emitowany później w TV3 w Szwecji. U nas-póki co-cisza.

pogodno_2

21 stycznia premiera w ale kino

xxxfilmen

...i po ciszy! ;) Dzięki za info, super, że tak szybko.

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Ciiii, bo się wyda:P

WujekChu1ek

Takie donosy to ja baaaardzoooo lubię ;)

pogodno_2

i po ciszy ... dziekujcie ale kino..o ile ten serial bedzie w miare dobry heh no oczywiscie cza miec ale kino hehe

xxxfilmen

Ufff-Ale Kino posiadam, więc czekam tym bardziej ;) Zobaczymy, czy jest o co kruszyć kopie i czy będzie to jeden z udanych seriali skandynawskich ;)

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

Pewnie na internetach się pojawi szybciej niż na Ale kino;) W sumie też mam ale kino, chociaż TV nie oglądam, no może tylko 1z10;)

WujekChu1ek

Zaczekam grzecznie na Ale Kino i chętnie sprawdzę ten serial.

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

"Zaczekam grzecznie"
Mhhy, mhhyy, no, no:P

pogodno_2

ho ho ho jaka mowa jeden z lepszych seriali skandynawskich no kto tutaj daje nadzieje na serial warty 9 haha ?
wiec macie nc+ jak macie ale kino to sami swoi mozna rzecz precz z polszmatem i jelopami ktorzy lubia przerywac i puscic reklame...

xxxfilmen

Nie rozumiem. Napisałam, że obejrzę i zobaczę, czy to jest ok, czyli, zaliczy się do seriali udanych. Gdzie tu dawanie nadziei? Hmm. Poczekamy-zobaczymy i wtedy widzę sens pisania opinii.

pogodno_2

hej pogodynko znalazlas jakis serial ze cisza nic nie mowisz hehe

xxxfilmen

Właśnie wróciłam na to forum i.....chyba mnie zatkało!. Doczytałam teraz Wasze-z kolegą komentarze i....nie wiem, co mam napisać. O co chodzi? Teksty drugiego interlokutora wbiły mnie w fotel, skąd-po co, czym się grzeczne pogodno_2 naraziło????? ;)

pogodno_2

hehe a mam niespodzianke dla ciebie...Moscow Noir...zapowiada sie dobre serialicho;d

xxxfilmen

owszem, wiem ;) Po tym Waszym męskim dialogu aż mi się chce napisać coś bardzo ostrego, ale-z trudem-się powstrzymam ;)

pogodno_2

haha cos ostrego jestescie mega zajebistymi filmwobcami ;d

pogodno_2

te moscow noir ogladasz dla mnie nuda po 2 odcinkach...

ocenił(a) serial na 4
pogodno_2

"Takie donosy to ja baaaardzoooo lubię ;)"

Z dupki się nie strzela, chyba, że bączkowymi fiołkami;)

WujekChu1ek

skad ty te teksty brykasz haha baczkami fioletowymi...nikt tu nic nie donosi to nie komuna;P
no to 21 przybywaj;d to bedzie chyba sobota takze sie nie zapomnisz Pogodna pogodynko o tym serialu
a platforme 45 ogladaliscie?

ocenił(a) serial na 4
xxxfilmen

"skad ty te teksty brykasz haha baczkami fioletowymi...nikt tu nic nie donosi to nie komuna;P "

Zbijam się tylko, a wiem o pani Pogodno co nieco, choć jej imię jest dla mnie wielką niewiadomą;) Fajna dziewczyna;)

WujekChu1ek

yyy to nie portal randkowo podrywowo tylko filmowy hahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones